Villa Magis

Belangrijkste voorzieningen

  • 160 m²
  • 4 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Tijdens hun verblijf in deze 160 m² Villa Magis Ostuni kunnen gasten tafeltennis proberen of een bezoek brengen aan de Kerk van Santa Maria Assunta, op een afstand van 7 km. Deze villa biedt gasten Wi-Fi en een privéparkeerplaats, en ligt op 15 minuten rjden vanaf het Kasteel van Ceglie Messapica.

    Het archeologisch en natuurlijk park Santa Maria d'Agnano is op 8 km van de villa. De 4-slaapkamer Villa Magis bevindt zich op circa 20 minuten rijden naar de Sint-Annakerk en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.

    De 2-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken.

    De villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Villa Magis ligt op een korte afstand van Ristorante dell'Agriturismo Agritria, waar Italiaanse gerechten worden geserveerd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    LicentienummerBR07401291000040642,IT074013C200083231

    Kameropties bij Villa Magis Ostuni

    De 2-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een bidet, een inloopdouche en een apart toilet. Gasten kunnen ook genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Badkamer foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto Villa Magis Ostuni Voorzieningen foto
    Villa

    Grootte: 160 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Magis Ostuni

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa Magis Ostuni

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Villa Magis?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, is beschikbaar in Villa Magis.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Villa Magis?
      In Villa Magis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Villa Magis?
      Gasten van Villa Magis kunnen onder andere de Kerk van Santa Maria Assunta (7 km), het Kasteel van Ceglie Messapica 8) en het archeologisch en natuurlijk park Santa Maria d'Agnano 8) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Magis Ostuni